Yüz Yüze 1.Bölüm Kıyafetleri

Yüz Yüze 1.bölüm kıyafetleri

Show Tv ekranlarının yeni dönem dizisi olan Yüz Yüze dizisi bu akşam izleyicisi ile buluştu, Büyük beğeni kazanan Yüz Yüze dizisi kıyafetleri ile de çok beğenildi ve dizi kıyafetleri ile dizi modasında yerini alacak olan dizilerden oldu.

Yüz Yüze kıyafetleri arasında Sinem Kobal Seliha kıyafetleri özellikle hanımların beğenisini kazanırken, Zeynep kıyafetleri de merakla takip edilecek dizi kıyafetleri arasında yer alacak.

Yüz Yüze dizi kıyafetleri baylarında beğenisini kazanacak olan kıyafetleri ile tam not almayı başardı. Özellikle başrol oyuncusu Birkan Sokullu Cihangir kıyafetleri çok yakından takip edilecek.

Yüz Yüze Oyuncuları:

Birkan Sokullu (Cino – Cihangir),Sinem Kobal (Seliha),Taner Ölmez (Aleko),Merve Dizdar (Yeşim),Özgür Emre Yıldırım (Tatar),Rüzgar Aksoy (Ender),Ahmet Rıfat Şungar (Mustafa),Mehmetcan Mincinozlu (Cemil),Ece Ceşmioğlu (Zeynep),Başak Daşman (Emel),Muhammet Çakır (Molla),Selin Yeninci, Ali Seçkiner Alıcı, Nihal Dinçel, Celal Öztürk, Kağan Uluca, Kirkor Dinçkayıkçı, Fikret Urucu, Doğanay Ünal ve Arda Görgen

Yüz Yüze 1.Bölüm 19 Ekim Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.