Yüksek Sosyete Kıyafetleri


Yüksek Sosyete dizisi kıyafetleri

Yüksek Sosyete dizisi kıyafetleri

Ekranlar yaz sezonu dizileri ile şenlenirken tüm kanallar dizilerini birer birer görücüye çıkartıyorlar. Sezonun en iddialı yakımlarından olan Yüksek Sosyete  dizisi oyuncuları ve konusu ile şimdiden ilgi odağı olurken dizide giyilecek olan kıyafetler tanıtım kıyafetleri ile birlikte beğenileri topladı.Yüksek Sosyete  dizi kıyafetleri güzel oyuncu Hazar Ergüçlü Cansu kıyafetleri ile hanımların tarzlarına yön verirken ,başarılı ve yakışıklı oyuncu Engin Öztürk  Kerem kıyafetleri ile beylerin stiline yön verecektir.

Yüksek Sosyete 1.bölüm kıyafetleri 16 Haziran Perşembe akşamı ekranlarda yerini alırken hemen görmek isteyenleri ise tanıtım kıyafetleri ile birlikte yazımızın devamında yer alan galerimizde bekliyor. Özellikle Hazar Ergüçlü /Cansu bordo bluz,payetli dore ceket ve gri etek kombini çok dikkat çekiyor. Hazar Ergüçlü tanıtım elbise ve ayakkabı modelleri kadar renkleri de sezonun trendlerini yansıtıyor.

Yüksek Sosyete kıyafetleri baylarında tarzında rol oynayacak. Engin Öztürk /Kerem lacivert ceket ve gömlek kombini kadar ,lacivert gömlek ve gri ceket kombini de çok şık görünüyor. Cool ve tarz görünmek isteyenlere hitap edecek olan kıyafetleri ile Kerem sezonda modanın kalbine tahtını kuracak gibi görünüyor.

Yüksek Sosyete 1.Bölüm 16 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.