Yüksek Sosyete Kıyafetleri 7.Bölüm


Yüksek Sosyete 7.bölüm kıyafetleri

Yüksek Sosyete 7.bölüm kıyafetleri

Çok sevilen ve beğeni ile takip edilen Yüksek Sosyete dizisi bu hafta sosyete düğünü ile davet şıklığını bizlerle buluşturuyor. Yüksek Sosyete kıyafetleri sezonun davetleri için tercih edebileceğiz elbiselerle ilgili olarak bizlere fikir verecek şık davet elbiseleri ile ekranlarda yer alacak.

Yüksek Sosyete 7. bölüm kıyafetleri arasında Cansu tasarım elbisesi ile davetin en şık ve en zarif görünen kişisi olarak Kerem’i bir kez daha etkileyecek mi? Cansu pudra elbisesi, desenli pudra çantası ve bantlı dore ayakkabıları ile çok şık ve güzel görünüyor.

Yüksek Sosyete dizi sponsorları bu hafta davet elbisesi ile şıklığını sürdürüyor. Süreyya boyundan bağlı siyah uzun elbisesi ile şahane görünüyor. Işıl ise her zaman ki gibi dikkat çeken bordo elbisesi ile bizlerle buluşurken; Begüm mercan rengi balık etek elbisesi ile görünüyor.Takılar ise ayrı bir güzel ve şık görünüyor.

Yüksek Sosyete dizi kıyafetleri arasında genç hanımların yakın takibinde olan bir başka isim ise Ece kıyafetleri oluyor. Ece 7. bölümde Mert ile birlikte tesadüfen bir sokak düğününde yer alacaklar. Ece sarı renkli elbisesini dore kolye ve kahverengi çanta ile tamamlıyor.

Yüksek Sosyete sponsorları erkek modasına da yön veriyor ve en beğenilen isim Kerem kıyafetleri olurken Mert kıyafetleri de yakın takip edilen diğer isim oluyor. kerem 7. bölümde smokin takımı ile beğenileri kazanırken Mert yeşil ceket ile dikkatleri çekiyor.

Yüksek Sosyete 7.Bölüm 4 Ağustos Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.