Yüksek Sosyete Kıyafetleri 4.Bölüm


Yüksek Sosyete 4.bölüm kıyafetleri

Yüksek Sosyete 4.bölüm kıyafetleri

Ekranlarda romantik diziler devam ederken yaz sezonun en çok ses getiren yapımlarından olan Yüksek Sosyete dizi kıyafetleri ile de çok beğeniliyor. Özellikle genç hanımların ve beylerin yakından takip ettikleri Yüksek Sosyete dizisinde giyilen kıyafetler markaları ile yakından takip ediliyor.

Yüksek Sosyete sponsorları özellikle Cansu kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor. Cansu boyundan bağlı volanlı  kısa bluz,jean pantolon ve uzun küpeler ile çok şık ve hoş görünüyor.

Yüksek Sosyete 4.bölüm kıyafetleri arasında Ece kıyafetleri de çok beğenilecek. Ece kırmızı şortunu önü desenli beyaz tişört ile kombinleyerek hem rahat ve hem de şık görünmeyi başarıyor.

Kerem ise her zaman tarzını koruyarak takım kombiler yapıyor ve hem şık hem de tarz görünüyor. Yüksek Sosyete kıyafetleri denilince Kerem takım kombinleri ilk akla gelen kıyafetler arasında yer alıyor. Kerem koyu mavi ceket ve gömlek kombini yine çok beğenilecek.

 Yüksek Sosyete Mert kıyafetleri de genç beylerin yakın takibinde yer alıyor.Mert 4. bölüm kıyafetleri arasında siyah pantolon ,gri ceket ve tişört kombini özellikle dikkat çekiyor.Mert ceketlerini tişörtlerle kombinleyerek spor bir görünüm kazanıyor.

Yüksek Sosyete 4. Bölüm 14 Temmuz Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.