Yüksek Sosyete Kıyafetleri 3.Bölüm


Yüksek Sosyete 3.bölüm kıyafetleri

Yüksek Sosyete 3.bölüm kıyafetleri

Yüksek Sosyete ekranların yaz sezonun dizilerinin iddialı isimlerinden birisi olarak izleyenlerden tam not aldı.Yüksek Sosyete kıyafetleri de dizi modasının öncüsü olacak isimlerden olduğunu kanıtladı. Şık kıyafetleri, tarz , stil ve kombinlerle bizlerle buluşmaya devam ediyor.

Yüksek Sosyete sponsorları denildiğinde ilk akla gelen isim Cansu kıyafetleri oluyor. Cansu çizgili tek omuz mavi bluz tarzım derken bluzunu kelebekli kot ceket,sarı şort ve desenli çanta ile tamamlayan Cansu minimalist çizgisini koruyor.

Yüksek Sosyete 3. bölüm kıyafetleri arasında Ece kıyafetleri ve takıları da dikkat çekiyor. Ece yeşil desenli gömlek ile çok hoş görünüyor. Gömleğini şık yüzüklerle tamamlayan Ece tarzını gülümseme ile bütünlüyor.

Yüksek Sosyete dizi kıyafetleri arasında yer alan kerem kıyafetleri gerek takım modelleri, gerek renkleri ile şık görünürken kombinlerde de oldukça başarılı oluyor. Kerem bebe mavisi ceket sezonun trendlerini yansıtan rengi ile çok beğenilecek.

Yüksek Sosyete kıyafet markaları arasında merak edilen isimlerden birisi asil ve şık tarzı ile Süreyya kıyafetleri olurken bir diğeri ise iddialı kıyafetleri ile Işıl kıyafetleri oluyor. Işıl kırmızı elbise kadar iddialı olan bir diğer elbise ise pul ve payetli yeşil elbise oluyor.

Yüksek Sosyete 3.Bölüm 30 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.