Yıldızlar Şahidim Kıyafetleri


Yıldızlar Şahidim tanıtım kıyafetleri

Cuma akşamı Star Tv ekranlarının reyting rekorları kırması beklenen dizisi Yıldızlar Şahidim izleyicisi ile buluşuyor. Özge Gürel ve Berk Cankat’ın başrollerinde yer aldığı Yıldızlar Şahidim dizisi kıyafetleri ile de çok konuşulacak ve dizi modasında zirvede yer alacak olan dizilerden birisi.

Yıldızlar Şahidim kıyafetleri dizi kadrosunun  genişliği ile de çok geniş bir kıyafet yelpazesine ve tarza sahip olacak kombinleri ile tanıtımları ile birlikte dikkat çekerek beğenileri kazandı. Özellikle Özge Gürel Haziran kıyafetleri ve Berk Cankat Aras kıyafetleri çok yakından takip edilecektir.

Yıldızlar Şahidim tanıtım kıyafetleri genç hanımlardan genç beylere orta yaş hanımlardan orta yaş beylere herkesin zevkine hitap eden kıyafetleri ile merak ediliyor.

Yıldızlar Şahidim Oyuncuları:

Berk Cankat-Aras

Özge Gürel – Haziran

Canan Ergüder – Zeynep (Zeyno)

Mesut Akusta Fikret

Özge Sezin – Gülçin

Aslı İnandık – Feraye

Özgür Emre Yıldırım – Kubilay

Ceren Soylu – Elmas

Dila danışmaz – Lila

Melih Selçuk – Kürşat

Gamze Karaduman – Asuman

İrem Kahyaoğlu – Mebruke

Berkan Bulut – Koray

Edip Tepeli – Harun

Yılmaz Gruda – Ragıp

Merve Bulut – Mercan

Necati Kutlu – Teo

Yapımcı: Ali Gündoğdu – Asena Bülbüloğlu / Süreç Film
Yönetmen: Yıldız Hülya Bilban
Senaryo: Pınar Bulut

Yıldızlar Şahidim Konusu:

Haziran ve Aras aşkını farklı bir şekilde ekranlara taşıyan Yıldızlar Şahidim dizisinde yıldızların yaşadıkları zorlukları ,aşklarını anlatıyor.

İstanbul’un kenar mahallesinde yaşayan Haziran, zengin ve herkesin sevgilisi olan bir pop yıldızı Aras’a aşıktır ve aynı zamanda ise şarkıcı olma isteği olan fakir bir genç kızdır.

Aras ve Haziran normal şartlarda birlikte olmaları mümkün olamayan  bir ikili iken ,konser sırasında birbirlerini bulurlar. Ancak ikilinin arasında ki en büyük engel ise Aras’ın babası Fikret ve Aras küçükken ortadan kaybolan annesi Zeynep’tir. Romantik-komedi türündeki dizide iki genç şarkıcının baskın annesiyle renkli hikayesi anlatılacaktır.

Yıldızlar Şahidim Kıyafet Galerisi:

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.