Yeter Kıyafetleri 13. Bölüm

Yeter 13.bölüm kıyafetleri

Yeter 13.bölüm kıyafetleri

Yeter dizisi yayınlanan her bölümü ile birlikte izleyenlerin daha çok beğenisini kazanıyor ve daha fazla dikkat   çekiyor. Yeter dizi kıyafetleri de ilk bölümden itibaren sıkı takip edilse de her bölüm daha çok beğeniliyor.

 

Pelin Karahan /Aylin kıyafetleri Yeter kıyafetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Pek çok hanımın tarzını beğenerek yakından takip ettiği Aylin elbise, bluz, pantolon, şal, bot ve yelek  kombinleri ile beğenileri kazanmaya devam ediyor.

 

Aylin 13. bölüm askılı yeşil abiye elbisesi ile yine dikkat çekecek.12. bölüm sonunda İdil’in giydiği kırmızı elbise yerine seçtiği yeşil elbise ile Yekta tarafından evde bırakılan Aylin bakalım bu hafta neler yapacak? Aylin’in giymediği kırmızı elbiseyi giyen İdil çok hoş görünüyor.

 

Yeter 13.bölüm kıyafetleri arasında Aylin siyah bluz,siyah pelerin; Aylin taba rengi yelek,Aylin kırmızı mont,puanlı şal ,İdil gri plise elbise,beyaz hırka,ekru elbise ve Yekta lacivert mont modelleri beğenilirken markaları merak edilecek.

 

Kıyafet modelleri ile dikkat çeken Yeter dizisi Aylin takıları ile de beğenileri kazanıyor ve dikkatleri çekiyor. Aylin küpe modelleri Yeter 13.bölüm takıları arasında dikkatleri çekiyor. Yeter 13. bölüm kıyafetleri,takıları ve markaları için galerimizi gezmelisiniz.

 

Yeter 13.Bölüm 24 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.