Yeter 1.Bölüm Kıyafetleri

Yeter 1.bölüm dizi kıyafetleri

Yeter 1.bölüm dizi kıyafetleri

Başrollerinde Pelin Karahan  (Aylin ) ve Yurdaer Okur (Yekta)’un yer aldığı Yeter dizisi yılın son gününde yayınlanan ilk bölümü ile ilgileri üzerine çekerek izlenme rekorları kırmayı başardı. Farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyenlerin beğenisini kazanan Yeter dizisi Pelin Karahan’ın uzun bir aradan sonra yeniden ekranlarda olması ile de çok dikkat çekiyor. Başarılı ve ünlü beyin Cerrahi Yekta Harmanlı ile evli olan Aylin ‘in hayatlarını anlatan dizi olaylar zinciri ile izleyicinin dikkatini çekmeye devam edecek gibi görünürken dizi ilk bölümü ile birlikte kıyafetleri ile de dikkat çekti. Yeter dizisi kıyafetleri ilk bölümü ile birlikte sizlerle yazımızda buluşurken bundan sonraki bölüm kıyafetleri de sizlerle yazılarımızda buluşacak.

 

Yeter 1.bölüm kıyafetleri arasında Aylin kıyafetleri büyük beğeni kazandı.Pelin Karahan’ın canlandırdığı Aylin kıyafetleri şık modelleri ve şahane takıları ile beğenileri kazanmaya devam edecek. Yeter dizisi 1. bölüm Aylin dantelli gelinlik sezonda düğünü olacaklar için ilham kaynağı olurken ; Aylin elbise, bluz, kazak ve etek modelleri kadar takı modelleri ile de beğenileri kazanıyor.

 

Yeter dizisi tanıtım kıyafetleri de 1. bölüm kıyafetleri kadar dikkatleri çekerken ,özellikle Pelin Karahan’ın kırmızı tanıtım elbisesi ve straplez mürdüm rengi tanıtım elbisesi çok şık görünüyor. Yeter dizisi kıyafetleri arasında Yurdaer Okur /Yekta kıyafetleri de beğenilecek olan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Yeter 1. bölüm kıyafetleri ve Yeter tanıtım kıyafetleri incelemeniz için sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

Yeter 31 Aralık 1.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.