Yaz’ın Öyküsü Kıyafetleri


Yazın Öyküsü dizi  kıyafetleri

Yazın Öyküsü dizi kıyafetleri

Ece Çeşmioğlu (Yaz) karekterini canlandırırken Yaz’ın annesi rolünü Vildan Atasever (Umut ) ve Yaz’ın babası rolünü ise Tansel Öngel (Mert)’in canlandırdığı Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri ile büyük beğeni toplayacak olan diziler arasında yer alıyor. Özellikle Umut kıyafetleri şık ve zarif olmak isteyen hanımlara hitap edecek.

Yaz’ın Öyküsü Umut kıyafetleri arasında Umut’un programda giydiği kıyafetler ve günlük şıklık kıyafetleri yer alıyor.Umut mavi elbise ve siyah elbise çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte Umut takıları da dikkat çekiyor.

Yaz’ın Öyküsü Yaz kıyafetleri özellikle genç hanımların beğenisini kazanacaktır. Yaz şort tişört kombinleri, elbise modelleri, yelek, gömlek ve bluzları ile beğenileri toplayacak. Yaz’ın arkadaşı Ekin kıyafetleri de dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor.

Yaz’ın Öyküsü Mert kıyafetleri çılgın asi cerrahımızın özellikle deri ceket,tişört ve pantolon kombinleri beğenileri toplayacak. Erkek dizi kıyafetleri arasında Tunç kıyafetleri de beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Yaz’ın Öyküsü dizisi kıyafetleri merak edenler ve takip etmek isteyenleri yazılarımızda her hafta bekliyor olacaklar. Sizlerde Yaz’ın Öyküsü kıyafet detayları hakkında galerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.