Yaz’ın Öyküsü 8. Bölüm Kıyafetleri


Yazın Öyküsü 8. bölüm dizi kıyafetleri

Yazın Öyküsü 8. bölüm dizi kıyafetleri

 

Yaz’ın Öyküsü 8. bölümde işler karışıyor. Gerçekte Yaz aslında Umut’un kızı olan Yaz değil mi ? Eğer öyle ise Yaz kim? Umut’un kız nerede ? Tüm bu soruların cevapları ve fazlası biz dizi izleyicisini 8. bölümde beklerken dizi kıyafetleri sizlerle yazımızda buluşuyor.

 

Yazın Öyküsü 8. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Yaz kıyafetleri genç hanımlardan tam not almaya devam edecek. yaz mavi desenli V yaka siyah detaylı elbisesini siyah ayakkabı , uzun bir kolye ve bej çanta ile bütünleyerek şık ve zarif bir kombin elde ediyor. yaz daha sonra Tunç ile hep birlikte yemekte oldukları sahnede ise siyah file detaylı beyaz elbisesi ile çok güzel görünüyor.

 

Yazın Öyküsü 8. bölüm Umut kıyafetleri elbise şıklığı ile bizlerle buluşuyor. Umut siyah elbiseleri ile şık ve zarif görünürken; beyaz elbisesi ile ise çok şık ve göz alıcı görünüyor.Umut pantolon bluz kombini ile her zaman ki gibi şık ve rahat görünüyor.

 

Yazın Öyküsü dizi kıyafetleri arasında Ekim kıyafetleri ile dikkat çekmeye başladı. Ekim 8. bölüm için beyaz bluz ,siyah şort ,siyah ayakkabı kombinini şık bir kol aksesuarı ile tamamlayarak ayrı bir hava oluşturmuş.

 

Yazın Öyküsü Tunç kıyafetleri her zaman şık gömlekler, ceket, yelek ve pantolon kombinlerinden oluşuyor. Tunç takım modelleri ve kombinleri ile beğenileri kazanmaya devam ederken Ege pantolon ve gömlek şıklığında genç beylere ışık tutuyor.

 

Yazın Öyküsü kıyafetleri arasında yer alan Mert kıyafetleri olduğu kadar aksesuarları ile de beğenileri kazanıyor. Mert rahat tişörtleri kadar şık kolye ve bileklik modelleri ile de dikkat çekiyor.

 

Yazın Öyküsü 8. bölüm dizi kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri de şık parçaların kombilenmesi ile oldukça hoş görünüyor.Selin siyah detaylı beyaz elbisesi ile çok şık görünüyor.Yazın Öyküsü 8. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

 

Yazın Öyküsü 8. Bölüm 23 Ağustos Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.