Yaz’ın Öyküsü 7. Bölüm Kıyafetleri


Yaz'ın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü 7. bölüm heyecanı ile bizleri ekranlarda bekliyor.Yazın Öyküsü konusu ve yaşanan olayları ile beğenileri toplamaya devam ediyor. yazın Öyküsü kıyafetleri de her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor. Yazın Öyküsü dizi kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Yaz’ın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri arasında Yaz desenli elbiseleri ile sezonun trendlerini yansıtmaya devam ediyor. Özellikle desenli mavi elbisesi ile çok şık görünen Yaz kolsuz kareli kırmızı gömleği,kırmızı bluzu ve kot pantolon ile şık ve rahat görünüyor.

Yazın Öyküsü 7. bölüm Umut kıyafetleri arasında yer alan pudra elbisesi çok şık görünüyor.Bununla birlikte Umut’un beyaz bluz ve siyah pantolon kombini çok şık ve zarif görünüyor.Umut siyah elbisesi ile ise muhteşem görünüyor.

Yaz’ın Öyküsü 7. bölüm dizi kıyafetleri arasında Tunç kıyafetleri her zaman ki gibi ceket ve gömlek modelleri ve takım elbiseleri ile beğenilmeye devam edecek. Özellikle gri eket kombini ile Tunç çok şık görünüyor.Yazın Öyküsü kıyafetleri arasında Mert kıyafetleri de en az Tunç kıyafetleri kadar dikkat çekiyor. farklı ve rahat tarzı ile dikkat çeken Mert kolye ve bileklikleri ile de beğenileri topluyor.

Yazın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri arasında Ekim bikinisi, Ege gömlek,şort ve pantolonu ile Nevra beyaz elbisesi ile beğenileri toplarken Selin mavi tulumu ile çok beğenilecek. Yazın Öyküsü 7. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için sizlerde galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Yaz’ın Öyküsü 7. Bölüm  16 Ağustos Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.