Yazın Öyküsü 6. Bölüm Kıyafetleri


Yaz'ın Öyküsü 6. bölüm dizi kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü 6. bölüm dizi kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü dizisi her Pazar akşamı olduğu gibi 9 Ağustos pazar akşamı da izleyicisi ile Kanal D ekranlarında heyecanlı sahneleri ile buluşacak. Dizide bu hafta Umut kızı Yaz’ı programında konuk edecek ve Yaz ise Umut’u şoka uğratan açıklamalar yapacak. Bu açıklamaları yapmasında ise Tunç’un etkisi olacak. Bakalım izleyenler Yazın Öyküsü 6. bölümde yaşananlarla ilgili neler hissedecek?

Yazın Öyküsü 6. bölüm kıyafetleri de dizinin konusu ve olayları kadar dikkat çekiyor. Özellikle Yaz ve Umut kıyafetleri dizi modası takipçileri tarafından yakından izleniyor. Yazın Öyküsü dizi sponsorları merak ve ilgi ile takip ediliyor.

Yazın Öyküsü 6. bölüm Yaz kıyafetleri şık ve zarif kombinleri ile dikkatlerden kaçmayacak. Yaz kolsuz çiçekli elbisesi ile annesinin programına katılıyor ve sezonun trendlerini yansıtıyor. Ayrıca Yaz’ın 6. bölümde en çok beğenilecek olan elbisesi kırmızı kolsuz desenli elbisesi olacak. Bununla beraber kırmızı mini etek ve minik desenli beyaz gömlek kombini de çok hoş görünüyor.

Yazın Öyküsü Umut kıyafetleri bu hafta da çok şık ve elegan görünüyor. Sade kıyafetlerini şık takılarla bütünleyen Umut program için pudra rengi elbise tercih ediyor.Umut günlük şıklıkta ise pantolon bluz kombinlerini tercih ediyor.

Yazın Öyküsü 6. bölüm Mert kıyafetleri ise her zaman ki gibi rahatlıktan yana olan beylere hitap ediyor. Şık tişörtler, pantolonlarla kombinlenirken kolye ve bilekliklerle bütünleniyor.Mert 6. bölümde tişört, gömlek ve pantolon kombini ile dikkatlerden kaçmıyor.

Yazın Öyküsü 6. bölüm dizi kıyafetleri arasında her hafta olduğu gibi bu hafta da Tunç kıyafetleri beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. bununla birlikte Ekimde artık dikkat çeken kıyafetlerle bizlerle birlikte . Ekim siyah fermuar detaylı elbisesi ile çok hoş görünüyor.Sizlerde Yaz’ın Öyküsü 6. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları yakından takip ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

9 Ağustos Yaz’ın Öyküsü Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.