Yazın Öyküsü 13. Bölüm Final Kıyafetleri


Yazı'n Öyküsü 13. bölüm final kıyafetleri

Yazı’n Öyküsü 13. bölüm final kıyafetleri

Yazın Öyküsü 27 Eylül Pazar akşamı final bölümü ile ekranlara gelecek.13. bölüm ile birlikte final yapan Yaz’ın Öyküsü dizisi kıyafetleri de dizi modası takipçilerinden ayrılacak. Pek çok kişinin stilinde rol oynayan ve ilham veren Yazın Öyküsü kıyafetlerini son kez sizlerle buluşturuyoruz.

 

Yazın Öyküsü 13. bölüm final kıyafetleri  Umut kıyafetleri , Yaz kıyafetleri, Mert kıyafetleri ,Tunç kıyafetleri, Nevra kıyafetleri ve Ekim kıyafetleri ile bizlerle buluşacak ve sonrasında da bizlerden ayrılacaklar. Özellikle Umut ve Yaz’ın Mert ile buluştuklarında giydikleri siyah elbiseler çok beğenilecek ve sezonun davetlerinde trend olacaklar.Mert ise siyah smokin takımı ile beğenileri kazanacak.

 

Yazın Öyküsü 13. bölüm kıyafetleri arasında Ekim sezonun trendi olan kırmızı desenli gömlek ve jean pantolon kombini şık spor ayakkabı ile tamamlıyor. Ekim’in bir diğer kıyafeti ise beyaz askılı mavi desenli bluz oluyor.

 

Yazın Öyküsü Yaz kıyafetleri arasında siyah elbise dışında mavi desenli gömlek ve kot pantolon yer alıyor. Tunç kıyafetleri arasında Tunç’un kareli ceketi, bej pantolonu ve mavi gömlek kombini oldukça şık görünüyor.

 

Yazın Öyküsü kıyafetleri arasında Umut kıyafetleri her zaman beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alırken Umut siyah elbisesi ile çok şık.Bununla beraber Umut günlük şıklıkta ise mavi bluz ve siyah pantolonu ile hoş görünürken, kırmızı kolsuz bluz ve jean pantolonu ile karşımızda yer alıyor. Yazın Öyküsü 13. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler için detayları ile birlikte galerimizde.

 

27 Eylül Yazın Öyküsü Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.