Yaz’ın Öyküsü 12. Bölüm Kıyafetleri


Yazın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü dizisinde olaylar devam ederken Ege ve Yaz arasında artan yakınlaşma sonunda aşkı beraberinde getirecek mi? Bu sorunun ve daha pek çok sorunun cevabını Pazar akşamı yayınlanacak olan 12. bölümde öğreneceğiz. Yaz’ın Öyküsü 12. bölüm heyecanla beklenirken dizi kıyafetlerini sizlerle paylaşmak istedim.

 

Yazın Öyküsü kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında merakla beklenen ilk dizilerden birisi. Şık modeller, zarif takılar ve beğenilen çantalarla Yazın Öyküsü dizi kıyafetleri yakından takip edilmeye devam ediyor. Zarif bir stil isteyenlere hitap eden Umut kıyafetleri sade ve şık görünmek isteyenler için ideal.Umut 12. bölüm kıyafetleri arasında kolsuz beyaz bluz ve siyah pantolon kombini ile klasik şıklığında.

 

Yazın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri arasında Yaz kıyafetleri çok beğenilecek. yaz çizgili beyaz bluz,siyah pantolon ve siyah çanta kombini koyu yeşil hırka ile tamamlayarak sezonun trendlerine gönderme yapmış. Yaz’ın bir diğer dikkat çekecek olan kıyafeti ise file detaylı siyah bluzu olacak.

 

Yazın Öyküsü Mert kıyafetleri ise rahat tişört ve gömlekleri ile beğenilirken Mert bileklik ve kolye modelleri ile de dikkat çekiyor. Farklı bir tarz isteyenlere hitap eden Mert tarzı özellikle gençlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Tunç kıyafetleri ise klasik takım modelleri, ceket gömlek kombinleri kadar spor kombinleri ile de beğenileri topluyor.

 

Yazın Öyküsü 12. bölüm Ege kıyafetleri de beğenilecek olan parçalardan oluşuyor. Ege mavi gömlek ve beyaz pantolonu ile çok şık görünürken, Ege gri önü baskılı tişört kombini ile beğenileri toplayacak. Yazın Öyküsü Nevra kıyafetleri de takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Nevra siyah desenli yeşil gömleği ile bu haftanın dikkat çekecek olan kıyafeti ile çok şık görünüyor.Yazın Öyküsü 12. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde öğrenmek için galerimizi gezmelisiniz.

 

20 Eylül Yazın Öyküsü 12. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.