Yazın Öyküsü 11. Bölüm Kıyafetleri


Yaz'ın Öyküsü 11. bölüm kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü 11. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü dizisi yayınlanan 11. bölümü ile izleyicisini ekranların başına kilitledi. Heyecan dolu olan bölümde giyilen kıyafetlerde dikkatlerden kaçmadı. Yazın Öyküsü 11. bölümde giyilen kıyafetler her yaştan ve her stilden kişiye hitap eden modelleri ile dikkat çekti.

Yazın Öyküsü kıyafetleri arasında yer alan Tunç kombinleri şıklığından ödün vermeyen beylere hitap ediyor. Tunç takım modelleri kadar ceket ve gömlek kombinleri ile de dikkatlerden kaçmıyor.

Yazın Öyküsü 11. bölüm kıyafetleri arasında yer alan yaz kıyafetleri genç hanımlara hitap eden kombinleri ile beğenileri topluyor. Özellikle Yaz’ın beyaz gömlek ve kot şort kombini çok beğenilen kıyafetlerden birisi oldu.

Yaz’ın Öyküsü Umut elbise modelleri ile şık ve zarif görünürken pantolon bluz ya da gömlek kombinleri ile de çok beğeniliyor. Umut yeşil elbisesi ile çok hoş bir görünüm sergiliyor.

Yazın Öyküsü 11. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Ege siyah pantolon , siyah tişört ve koyu gri ceket komibini ile şık görünürken aynı anda genç hanımların kalbini çalmayı başardı.

Yazın Öyküsü Ekim kıyafetleri de şık ve güzel görünen kombinlerden oluşuyor. 11. bölümde giydiği beyaz bluz , mavi pantolon kombinini şık spor ayakkabı ile tamamlayan Ekim genç ve spor tarzı ile beğenileri topladı.

Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri arasında yer alan Mert kıyafetleri arasında özellikle tişörtler, bileklik ve kolye modelleri beğenilirken, gömlek modelleri de dikkat çekiyor.Sizlerde Yazın Öyküsü 11. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

13 Eylül Yazın Öyküsü Kıyafet Markaları Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.