Yaz’ın Öyküsü 10. Bölüm Kıyafetleri


Yazın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri

Yazın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri

 

Yazın Öyküsü 10. bölüm ile birlikte Tunç ve Umut evleniyorlar, daha doğrusu Tunç ve Umut’un düğünlerini görünüyoruz ama düğünlerinde gerçekleşen kötü süpriz  sonucu Umut ve Tunç evlenebilecekler mi? Cevabını 10. bölümde öğreneceğiz. Bu arada yıllardır komada olan Mert’in babası komadan çıkıyor, bu durum Mert ve Umut’u etkileyecek mi?Tüm sorularımızın cevapları Yaz’ın Öyküsü 10. bölümde bizleri beklerken dizi kıyafetleri ise yazımızda sizleri bekliyor.

 

Yazın Öyküsü 10. bölüm Umut kıyafetleri en çok dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alacak. Umut gelinlik modeli ile beğenileri toplarken mavi gömlek kombini ile günlük şıklıkta her zaman ki gibi çok beğenilecek. Umut straplez, gövde kısmı taşlarla işlenmiş,eteği ise hafif kabarık gelinliği ile şık ve zarif görünürken; Umut gelin çiçeği olarak kırmızı güllerden bir buket tercih ediyor. umut saçlarında dağınık topuz, tercih ederken şık makyajı ile çok hoş görünüyor. Umut ile evlenecek olan Tunç’un mutluluğu ise gözlerinden okunuyor ve takımı ile şıklığı mutluluk ile tamamlanıyor. Tunç siyah damatlık takım elbisesi beyaz gömlek ve yakasında minik bir çiçek ile tamamlıyor.

 

Yazın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri arasında Yaz elbisesi çok beğeniliyor. Yaz eteği minik taşlar olan , hafif kabarık, gövde kısmı çiçek desenli straplez elbisesi ile harika görünüyor. Yaz elbisesi elbisenin yaka hizasında biten kolye ile tamamlıyor.

 

Yazın Öyküsü kıyafetleri arasında yer alan ve genç beylerin kıyafetlerinde ilham kaynağı olan Ege kıyafetleri bu hafta da çok şık. Ege Tunç ve Umut’un düğünü için adeta Yaz ile bütün oluşturarak pembe ceket giyiyor. Ege beyaz gömlek ve beyaz pantolonunu pembe ceketi ile tamamlayarak sezonun trendlerini oluşturdu.

 

Yazın Öyküsü dizi kıyafetleri şık modelleri, takıları ve elegan görünümleri ile izleyicinin beğenisini v kazanmaya devam ediyor. Sizlerde Yazın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları galerimizde bulunan resimlere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

6 Eylül Yazın Öyküsü 10. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.