Yaz’ın Öyküsü 1. Bölüm Kıyafetleri

Yazın Öyküsü 1. bölüm dizi kıyafetleri

Yazın Öyküsü 1. bölüm dizi kıyafetleri

Yaz’ın Öyküsü dizisi 5 Temmuz Pazar akşamı izleyicisi ile buluşurken dizi modası severler için Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri de sizlerle yazılarımızda buluşmaya devam ediyor. Yaz’ın Öyküsü  dizi kıyafetleri Vildan Atasever (Umut) kıyafetleri, Tansel Öngel (Mert) kıyafetleri, Ece Çeşmioğlu (Yaz) kıyafetleri ve Çağdaş Onur Öztürk (Tunç) kıyafetleri ile özellikle dikkat çekerken ,Mert’in annesi Nevra kıyafetleri de Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri arasında beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Yaz’ın Öyküsü 1. bölüm Umut kıyafetleri arasında Umut çizgili bluz modeli özellikle sezonun trendleri yansıttığından dikkat çekiyor. Ayrıca Umut programda giydiği elbiseler ile de beğenileri topluyor. Umut siyah elbise modeli çok beğenilirken taktığı, küpe,kolye, yüzük ve bilekliklerde beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri arasında Yaz kıyafetleri genç kızlardan tam not alıyor. Genç kız kıyafetleri arasında yer alacak olan Yaz kıyafetleri sizleri yazımızda bekliyorlar.Yaz tişört, şot, pantolon ve etek kombinleri ile sizlerde stilinize bir dokunuş yapabilirsiniz.

Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri arasında Tunç ceket ve pantolon kombinleri kadar takım elbise modelleri ile de beğenilecek olan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Tunç’un kıyafetleri arasında özellikle koyu mavi ceket ve çok mavi gömlek kombini çok beğenilecek.

Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri elbise, gömlek, bluz, pantolon, şort, tişört ve takıları ile her hafta yazılarımızda sileri bekliyor olacaklar. Sizlerde Yaz’ın Öyküsü 1 bölüm kıyafetleri ve markaları neler diye merak ediyorsanız galerimizi gezin ve detayları öğrenin.

Yaz’ın Öyküsü 5 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.