Yasak Elma 36.Bölüm Kıyafetleri


Yasak Elma 36.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamları Fox Tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam eden ve iddialı kıyafet kombinleri ile izleyenlerden tam not alan Yasak Elma dizisi kıyafetleri bu hafta da dizi modası takipçilerinden de tam not almayı başarıyor.

Yasak Elma kıyafetleri güzel ve zengin Ender kıyafetleri ile olduğu kadar akıllı,sivri dilli ve güzel Zeynep kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Ender elbise modelleri ve renkleri hanımların beğenisini kazanarak çok yakından takip ediliyor. Yıldız da stil ve şıklık bakımından Ender’den aşağı kalmayarak her hafta Yasak Elma dizisi kombin savaşları arasında ilk sırada yerini alıyor.

Yasak Elma dizi kıyafetleri arasında Alihan kıyafetleri özellikle beylerin yakın takibinde yer alarak çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Alihan takım model ve renkleri kadar, Alihan ceket ve Alihan saat modelleri de dikkat çekiyor. Bununla birlikte Zehra kıyafetleri, Lila kıyafetleri, Zerrin kıyafetleri ve Caner kıyafetleri de dikkatleri çekiyor ve beğenileri kazanıyor.

Yasak Elma 36.Bölüm 11 Mart Kıyafetleri Foto Galerisi:

1 Cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.