Yasak Elma 1.Bölüm Kıyafetleri


Yasak Elma 1.bölüm kıyafetleri

Fox Tv ekranlarında yarın akşam görücüye çıkacak olan,izleyicinin merakla beklediği ve tanıtım fragmanlarında ilgi gören Yasak Elma dizisinde giyilen kıyafetlerde fragmanlarla birlikte beğenileri kazandı.sadece kıyafetler değil takı ve aksesuarlarda büyük beğeni kazanacaktır.

Yasak Elma kıyafetleri özellikle Şevval Sam’in canlandırdığı Ender kıyafetleri ile ilgi çekecek ve beğenileri kazanacaktır. Ender kıyafetleri kadar Yıldız kıyafetleri ve Zeynep kıyafetleri de büyük beğeni kazanıyor.

Yasak Elma dizi kıyafetleri sezonda da erkek modasına yön verecektir. Halit kıyafetleri, Alihan kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri sezonda yakından takip edilecek olan erkek dizi kıyafetleri arasında er alıyor. Sezonun smokin modelleri galerimizde beylerin üzerinde yer alıyor.

Yasak Elma Oyuncuları:

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve  Sevda Erginci’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’ye; Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Yasak Elma 1.Bölüm 19 Mart Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.