Ufak Tefek Cinayetler 9.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 9.bölüm kıyafetleri

Gösterişli elbise, tulum, kaban, palto, ceket ,pantolon kombinleri,takıları ve ayakkabı modelleri Merve kıyafetleri Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri arasında en dikkat çeken kıyafetler olarak yerini almaya devam ediyor. Merve 9.bölüm kıyafetleri arasında tüylü ceket kadar dikkat çeken bir diğer kıyafet ise siyah elbise ve takıları oluyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri ise dizinin en çok beğenilen ve en elegan kıyafetleri olarak dikkat çekiyor. Şık , sade ve asil görünmeyi başaran Oya kıyafetleri 9.bölümde de çok beğenilecek kombinleri ve takıları ile ekranlarda yerini alacak.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri pelin kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Pelin kıyafetleri gösterişli olduğu kadar dikkat çekici de görünüyor. Farklı tarzı ile her ortamda ben buradayım diyen Pelin 9.bölümde siyah elbisesi ile şık görünüyor.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu kıyafetleri her zaman sade ama şık olmak isteyen hanımlara hitap ediyor. Arzu ceket ve bluz modelleri kadar takı modelleri de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Ayrıca Nihal kıyafetleri ve Burcu kıyafetleri de dizinin yakın takip edilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetler hanımların kıyafetleri ile bitmiyor, beylerde dizi kıyafetlerini yakından takip ediyorlar. Serhan kıyafetleri özellikle ceket ve gömlek modelleri ile dikkat çekerken, Taylan kıyafetleri, Mehmet kıyafetleri ve Edip kıyafetleri de çok beğeniliyor.

Ufak Tefek Cinayetler 9.Bölüm 19 Aralık Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.