Ufak Tefek Cinayetler 41.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 41.bölüm kıyafetleri

Bu hafta neler olacak diyerek heyecanla Salı akşamlarını bekleyen bilzer kıyafetlerimi yoksa olayları mı takip edelim bilemiyoruz. Star Tv ekranlarında izleyenleri ile buluşan her hafta pek çok olayın birbirini kovaladığı heyecanla beklenen Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri de heyecan ve merakla beklenen diziler arasında ilk sırada yer almaya devam ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri her hanımın kendi tarzına yakın bulacağı bayan kıyafetleri ile olduğu kadar beylerinde kendi tarzların yakın bulacakları erkek dizi kıyafetleri ile de beğenileri kazanarak çok yakından takip edilmeye devam ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri zahmetsiz bir şıklık nasıl olur hanımlara gösteriyor. Kıyafetlerinin en önemli parçaları genellikle çantalar, ceketler ve trençkotlar oluyor. Şık tulumlar, zarif elbiseler ve şahane kombinler Oya kıyafetleri ile ekranlarda yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri ise her zaman gösterişli, frapan bir şıklık içinde hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor.İddialı ve şık parçalar günlük şıklık dahil Pelin’in vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Burcu kıyafetleri her hafta yakından takip edilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Şık parçalarla hazırladığı kombinlerle çok hoş bir görünüm kazanan Burcu özellikle bluz ve etek kombinleri ile çok dikkat çekiyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri hanımların olduğu kadar takım şıklığında Serhan kıyafetleri ile, spor şıklıkta Taylan kıyafetleri ile ceket kombinleri ile Mehmet kıyafetleri ile beylerin şimdiye kadar her zaman yakın takibinde yer aldı. Emre kıyafetleri ve Kerim Adil kıyafetleri de beylerin yakın takibinde yer alan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafet markaları neler, kim hangi markayı tercih ediyor, hangi parçalar tasarım, çanta markaları, aksesuarlar ya da takı markaları ya da tasarımcıları kim gibi pek çok soru cevabını sürekli güncellenen foto galerimizde sizlerle buluşturuyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler 41.Bölüm 13 Kasım Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.