Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 39.bölüm kıyafetleri

Bu hafta neler olacak tam herşey ortaya çıktı çıkacak derken işlerin tam anlamıyla arap saçına döndüğü ve Salı akşamları Star Tv ekranlarında izleyenleri ile buluşan her hafta pek çok olayın birbirini kovaladığı heyecanla beklenen Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri de heyecan ve merakla beklenen diziler arasında ilk sırada yer almaya devam eden dizi 39. bölüm ile izleyenleri ile buluşuyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri her hanımın kendi tarzına yakın bulacağı bayan kıyafetleri ile olduğu kadar beylerinde kendi tarzların yakın bulacakları erkek dizi kıyafetleri ile de beğenileri kazanarak çok yakından takip edilmeye devam ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler Merve kıyafetleri  her zaman bakımlı ve şık bir kadının nasıl olunabileceğinin , zarif  ama gösterişli takıların güzelliğini izleyenlerle ve dizi modası takipçileri ile buluşturuyor.Merve şıklığı gözlük ve çantalarla bütünlüyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri Oya kıyafetleri ile zahmetsiz bir şıklık nasıl olur hanımlara gösteriyor. Kıyafetlerinin en önemli parçaları genellikle çantalar, ceketler ve trençkotlar oluyor. Şık tulumlar, zarif elbiseler ve şahane kombinler Oya kıyafetleri ile ekranlarda yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri ise her zaman gösterişli, frapan bir şıklık içinde ve yeni sezonda da devam edecek gibi görünüyor. İddialı ve şık parçalar günlük şıklık dahil Pelin’in vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu kıyafetleri denildiğinde günlük hayatta basic parçalarla her zaman yakalayabileceği sade şıklığı sergilerken, ofis şıklığında zarif elbiselerle, davet şıklığında iddialı kıyafetler izleyenlerden tam not alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri hanımların olduğu kadar takım şıklığında Serhan kıyafetleri ile, spor şıklıkta Taylan kıyafetleri ile Ceket kombinleri ile Mehmet kıyafetleri ile beylerin şimdiye kadar her zaman yakın takibinde yer aldı. Yeni sezonda ise diziye yeni dahil olan Emre kıyafetleri Kerim Adil kıyafetleri de beylerin yakın takibinde yer alacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm 30 Ekim Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.