Ufak Tefek Cinayetler 22.Bölüm Kıyafetleri


Ufak Tefek Cinayetler 22.bölüm kıyafetleri

Oya ve Serhan  ilişkisi artık bilinmeye başlandı,peki Merve boşanacak mı, boşanırken neler olacak , savaş hangi yönde ilerleyecek ve tabi ki bir diğer öneli soru 22.bölüm dizi kıyafetleri nasıl olacak, kim hangi tasarımı ya da markayı tercih edecek ?

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri yine Oya şıklığı ile başlayacağımız kadar kusursuz ve zahmetsiz bir şıklık içinde. Mavi tulum, açık mavi ceket, mavi çanta ve stilettolarını doğal saçları ve zarif makyajı ile bütünleyen Oya izleyenlerden tam not almaya devam edecek.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri bu hafta daha şimdiden dikkatleri çekti. her zaman şık ve gösterişli olan Pelin bu hafta da kırmızı uzun deri ceket ile ilk olarak göze çarpsada ; pelin ekose kapşonlu mont , pelin siyah kaban ve Pelin siyah stiletto ayakkabı çok şık görünüyor.

Ufak Tefek Cinayetler Merve kıyafetleri her hafta izleyenlerin dikkatini çeken bazen kıyafetleri Merve için çok şık diye beğendiğimiz , bazen ise bu elbise Merve’nin vücuduna uymamış dediğimiz kombinleri ile ekranlarda oluyor. Merve tarçın rengi tunik pantolon takım hem çok hoş hem de sezonda trendler arasında yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri Serhan kıyafetleri ile bu hafta da her hafta olduğu gibi beylerden tam not alarak yakından takip edilecektir. Ayrıca Taylan mavi mont ve jean pantolon kombini kadar; Mehmet gri kaban ve Mehmet cekette beğenileri kazanacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 22.Bölüm 27 Mart Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.