Ufak Tefek Cinayetler 20.Bölüm Kıyafetleri


Ufak Tefek Cinayetler 20.bölüm kıyafetleri

salı akşamları Star Tv ekranlarında izleyenleri ile buluşan ve acaba bu hafta hangi olaylar yaşanacak dediğimiz Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri ile de çok beğenilen ve yakından takip edilen diziler arasında ilk sırada yer alıyor.

Her karekterin tarzının etkilediği kişilerin sayıları ile birlikte izlemekten de takip etmekte büyük keyif aldığımız dizi kıyafetleri arasında yer alan Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri  her hafta olduğu gibi bu hafta da çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor.

Zahmetsiz şıklığını her hafta çarpıcı kıyafet kombinleri ile ekranlara taşıyan Oya kıyafetleri bu hafta da beğenileri kazanacak olan kombinleri ile hanımlardan tam not alacak. Önden fermuarlı elbisesi ile olduğu kadar etek ceket kombini ile de çok şık görünen Oya çanta modelleri ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Pelin her daim şıkır şıkır, hiç bir zaman makyajsız ya da bakımsız göremeyeceğimiz karekterlerden birisi. Pelin kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da dikkat çeken kıyafetlerle ekranlarda yer alıyor. Pelin siyah elbise ve küpe kombini çok beğenilecek.

Merve her ortamda baskın, dediğim dedik karekterini kıyafet kombinleri ile de belirgin hale getirmeyi başarıyor. Merve kıyafetleri kaliteli tasarımları ile dikkatleri çekmeye devam ederken Merve bu hafta bordo siyah dantel kollu elbisesi ile dikkatleri çekiyor.

Arzu kıyafetleri sade şıklıktan asla vazgeçmem diyen hanımlara hitap ediyor. Zarif bir triko ile şık bir mont kombini ile tüm günü çıkartırım diyen Arzu kıyafetleri bu hafta da hanımlardan tam not alırken, Arzu bakalım Burcu Mehmet evliliği için ne yapacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri arasında 20.bölümde Burcu gelinlik ve Burcu gelinlik kolyesi ile dikkatleri çekiyor. Burcu kıyafetleri de gösterişli kombinleri ile dikkat çekerken gelinliği ile de beğenileri kazanacak.Mehmet ise düğün için siyah takım tercih ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler 20.Bölüm 13 Mart Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.