Ufak Tefek Cinayetler 2.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 2.bölüm kıyafetleri

İlk bölümü merak ve heyecan uyandıran ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri ile de büyük beğeni kazandı. 4 bakımlı ve şık kadının kıyafetleri kadar, erkek kıyafetleri de dizi de yakından takip edilecek kıyafetler olarak kendini gösterdi.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri kulladığı takılarla da beğenileri kazandı. Oya tasarım gri lila pantolon ceket takım ile taktığı siyah çanta kadar şık siyah ayakkabı çok hoş görünürken, aksesuar olarak saçaklı kolye ve şık küpeleri tercih eden Oya saç modeli ile de çok başarılı. Oya 2. bölüm kıyafetleri de hanımlardan tam not alacak.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri Pelin kıyafetleri ile de hanımların beğenisini kazanırken, Pelin takıları da çok beğenildi. Pelin pantolon ceket takımı kadar,ceket elbise modeli de çok beğenilecek.

Ufak Tefek Cinayetler Merve kıyafetleri ,şık elbise modelleri ile olduğu kadar ayakkabı ,çanta ve aksesuar tercihleri ile de çok beğeniliyor. Merve mürdüm rengi elbise kadar ayakkabı modeli de 2.bölümde çok konuşulacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri arasında Arzu kıyafetleri de hanımların dikkatinden kaçmıyor. Arzu kırmızı elbise ve siyah ayakkabı olmazsa olmaz kombin renkleri arasında yer alırken,  Arzu kadife elbise modeli de çok beğenildi.

Ufak Tefek Cinayetler 2.Bölüm 31 Ekim Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.