Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Kıyafetleri


Ufak Tefek Cinayetler 19.bölüm kıyafetleri

Salı akşamları ekranlarda heyecanlı bir şıklık yer alıyor, evet doğru bildiniz Ufak Tefek Cinayetler dizisi izleyenleri heyecanlandıran olayları kadar dizi kıyafetleri ile de beğenileri kazanıyor. dizide giyilen kıyafetler hanımlardan tam not alırken beylerinde beğenisini kazanıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri her hafta tarzı ile çok beğeniliyor. Oya ayakları yere basan ,seksilikten uzak, zahmetsiz bir şıklık ile her ortamda beğenileri kazanıyor. Oya pantolon ceket takımlarında olduğu kadar, şık tulumları, elbise ceket kombinleri ile de çok beğeniliyor. Özellikle trençkotları ,iddialı ayakkabı ve çanta modelleri ile kıyafetlerine daha da bir iddia katan Oya zarif takılarla dengeyi kuruyor.

Ufak Tefek Cinayetler Merve kıyafetleri ise baskın karekterine uygun kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor. Merve denildiğinde baskın her ortamda benim dediğim olur diyen bir kadının tarzı akla geliyor. Merve parıltılı takılar, kaliteli çantalar ve şık ayakkabılar ile kombinlerini tamamlıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri denildiğinde her zaman bakımlı, şık ve şıkır şıkır bir kadın akla geliyor. Pelin tarzı klasikten uzak, rengarenk kombinler, tasarım kıyafetler, gösterişli küpeler ve pahalı çantalar ile ortaya çıkıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu kıyafetleri denildiğinde ise masum , sade ve zamansız bir şıklık akla geliyor. Evden dışarı çıkabileceğiniz basic tercihlerle her zaman hanımların beğenisini kazanan Arzu kazak, mont ve elbise modelleri ile yakından takip ediliyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri bu kadarla da bitmiyor. Burcu kıyafetleri dizide dikkatleri çeken bir diğer bayan dizi kıyafeti oluyor. Burcu da farklı tarzı ve girdiği her ortamda öne çıkma çabası ile dikkatleri çekiyor. Ayrıca Nihan kıyafetleri ve genç hanımların yakın takibinde yer alan Nilay kıyafetleri de beğeniliyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri baylardan ta tam not alan kıyafet kombinleri ile sezonda beğenileri kazanıyor. Özellikle Serhan kıyafetleri dikkat çekerken, Taylan kıyafetleri ve Mehmet kıyafetleri de beğeni ile yakından takip ediliyor.

Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm 6 Mart Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.