Ufak Tefek Cinayetler 16.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 16.bölüm kıyafetleri

En çok ve en şık kıyafetlerin yer aldığı dizilerin başında yer alan Ufak Tefek Cinayetler 16.bölüm de de birbirinden şık kıyafetleri ile yine çok beğenilecek. Sade,kendinden emin ve çabasız şıklık içinde gördüğümüz Oya ayakları yere sağlam basan bir kadın olarak kıyafetlerini de buna uygun seçiyor ve Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri arasında hanımlardan tam not alıyor.

Merve ise baskın,sözü geçen ve her zaman istediğini elde eden bir kadın  olarak tarzı da buna uygun olarak ekranlarda yer alıyor. Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri arasında Merve kıyafetleri şık elbiseler, şahane tulumlar, şık pantolon bluz kombinler ve sezonun trendi kabanlar içinde görüyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri bu kadarla da kalmıyor sade bir şık içinde olan Arzu kıyafetleri her zaman her ortamda gösterişli olan Pelin kıyafetleri, zeka ve düzen timsali Serhan kıyafetleri, ne yapacağını bilmeyen Mehmet kıyafetleri , intikam için Oya ile bir arada dururken Merve ile yakınlaşmaya başlayan Edip kıyafetleri ve Taylan kıyafetleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler 16.Bölüm 13 Şubat Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.