Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 11.bölüm kıyafetleri

Güzel ve şık kadınlar kadar çekici ve şık beylerinde yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri ile büyük beğeni kazanıyor. Günlük şıklık kadar, spor şıklık ve davet şıklığını da ekranlara taşıyan dizi kıyafetleri her hafta izleyenlerden tam not alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri 11.bölüm ile çok dikkat çekiyor. Oya ekru palto bu haftanın en çok beğeni kazanacak olan kıyafeti arasında yer alıyor. Ayrıca Oya kaban, gri çanta da beğeni kazanırken, Oya yeşil takım çok şık görünüyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri Merve kıyafetleri ile de çok büyük beğeni kazanıyor ve yakından takip ediliyor. Merve koyu mavi elbise kadar, Merve düşük omuz elbise,Merve siyah kaban ve Merve takı modelleri çok beğenilecek.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri de yakından takip ediliyor. pelin sezonun trendi olan tulumları çok tercih ederken tarzını da ortaya koyuyor. Pelin omuz dekolteli elbise kadar , Pelin çizme modelleri de beğenileri kazanacak olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler sponsorları arasında merak ve ilgi ile takip edilen bir diğer isim ise Arzu kıyafetleri oluyor. Arzu şık ve sade tarzı ile hanımlardan tam not almaya devam ederken; Arzu 11.bölüm kıyafetleri arasında kazak pantolon kombini çok beğeniliyor.

Ufak Tefek Cinayetler Burcu kıyafetleri de hanımların beğenisini kazanan bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Burcu kırmızı elbisesini kırmızı stiletto ayakkabı ile tamamlıyor. Ayrıca Burcu kırmızı ceket elbise ile de çok dikkat çekiyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri arasında yer alan Serhan kıyafetleri, Taylan kıyafetleri, Mehmet kıyafetleri ve Edip kıyafetleri ise erkek dizi kıyafetleri arasında beğenileri kazanıyor ve dikkatleri çekiyor. Özellikle Serhan kaban, palto, triko, takım,ceket ve gömlek modelleri yakından takip ediliyor.

Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm 9 Ocak Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.