Ufak Tefek Cinayetler 10.Bölüm Kıyafetleri


Ufak Tefek Cinayetler 10.bölüm kıyafetleri

Şık elbiseler, şahane takılar, gösterişli ceketler ,zarif kombinler, trikolar, takımlar, göz alıcı ayakkabılar ve çok daha fazlası için Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri sizleri yazımızın devamında yer alan ve sürekli güncellenen foto galerimizde bekliyor.

Ufak Tefek Cinayetler Merve kıyafetleri her hafta gösterişli ve şık kıyafetler ve birbirinden şık takı, ayakkabı ve aksesuarlarla hanımlardan tam not alıyor. Merve 10.bölümde payetli uzun siyah elbisesini payetli siyah ceket ve şık küpelerle tamamlıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri zarif ve şık kombinleri ile çok beğeniliyor. Oya mavi derin yırtmaçlı uzun elbisesi ve lacivert kabanı ile gözleri kamaştıracak.İnce bantlı ayakkabılarıda fragmanla birlikte tüm dikkatleri çekti.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu kıyafetleri her hafta zarif ,sade ve şık olunmasını anlatıyor. Arzu yeşil kolsuz  elbise çok hoş görünüyor. Ayrıca Arzu mavi bluz da şık görünüyor ve sezonun renklerini ekranlara taşıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri her hafta tarzı ile beğenileri kazanmaya devam ediyor. Farklı tarz pantolonları kadar bluz modelleri ve elbiseleri de çok beğenilen Pelin 10.bölümde bordo elbisesi ile çok beğenilecek ve yakından takip edilecektir.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri hanımların olduğu kadar baylarında yakın takibinde yer alıyor. Özellikle Serhan kıyafetleri çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Serhan ceket modelleri kadar 10.bölümde Serhan triko modelleri de çok beğenilecek.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetler arasında Edip kıyafetleri, Taylan kıyafetleri, Mehmet kıyafetleri erkek dizi kıyafetleri arasında dikkat çekerken; Burcu kıyafetleri ve Nihal kıyafetleri de bayan dizi kıyafetleri arasında dikkat çekiyor.

Ufak Tefek Cinayetler 10.Bölüm 26 Aralık Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.