Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm Kıyafetleri


Ufak Tefek Cinayetler 1.bölüm kıyafetleri

Star Tv’nin yeni sezonda en iddialı dizilerinden olan ve merakla beklenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisi 24 Ekim salı akşamı izleyici ile buluşuyor. Bizler sizlerin dizi kıyafetlerini beğeni ile takip edeceğinizi bildiğimizden dizinin tanıtım ve 1. bölüm kıyafetlerini bir araya topladık. Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri yeni sezona damga vuracak kıyafet kombinleri ile hanımlardan olduğu kadar beylerden de tam not alacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin bayan oyuncuları Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Aslıhan Gürbüz ve Tülin Özen’in ilk 5 bölüm gardırobu için toplam 400 bin TL harcandı. Dizinin stil danışmanı ve oyuncular her bölümde ayrı ayrı şıklıklar ile izleyici buluşturacak. Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri tanıtım kıyafetleri ile olduğu kadar bölüm kıyafetleri ile de beğeni ile takip edilecek.

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri 4 iddialı kadının tarzını ekrana taşırken pek çok hanıma da tarzlarında fikir verecektir. Ayrıca 4 yakışıklı ve karizmatik erkek oyuncunun da tarzını beylerle buluşturacak olan dizi konusu, oyuncuları ve kıyafetleri ile şimdiden büyük ilgi görüyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncu Kadrosu:

Gökçe Bahadır- Oya

Tülin Özen – Arzu

Aslıhan Gürbüz -Merve

Bade İşcil – Pelin

Mert Fırat -Serhan

Selim Bayraktar – Edip

Yıldıray Şahinler-Mehmet

Ferit Aktuğ -Taylan

Derya Beşerler -Esra

Tansu Biçer -Kemal

Hayal Köseoğlu-Derya

Duygu Sarışın-Burcu

Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm 24 Ekim Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.