Tatlı Küçük Yalancılar Final Bölümü Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar 13. bölüm final kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 13. bölüm final kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 13. bölümü ile final yaparak ekranlara veda ediyor. Dizinin birbirinden güzel kahramanlarının kıyafetleri de bu son bölüm ile birlikte bizlerden ayrılırken dizimiz karekterlerinden Hande ise bundan sonra Kiralık Aşk dizisinde Sude olarak bizlerle buluşmaya devam ediyor. Tatlı Küçük Yalancılar final kıyafetleri merak edenleri yazımızda bekliyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar 13. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Hande kıyafetleri; beyaz bluz ve açık yeşil pantolon kombini oldukça şık görünüyor. Hande beyaz kısa bluz ve kot pantolon ile de çok hoş görünüyor. Ebru ise siyah pantolon,gri bluz ve siyah yelek kombini beyaz spor ayakkabı ve beyaz çanta ile tamamlıyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar 13.bölüm final kıyafetleri arasında yer alan Aslı kıyafetleri arasında askılı desenli bluz ve siyah pantolon kombini ve kahverengi şort ve desenli mavi bluz kombini çok hoş görünüyor. Selin ise uzun kollu gömlek ve gri pantolon kombini kahverengi çanta ile tamamlıyor. Tatlı Küçük Yalancılar 13. bölüm kıyafetleri ile ilgili tüm detaylar galerimizde sizlerle.

 

3 Ekim Tatlı Küçük Yalancılar Final Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.