Tatlı Küçük Yalancılar Dizisi 12. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 12. bölüm dizi kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 12. bölüm dizi kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi Cumartesi akşamı Star Tv ekranlarında saat 21:30 da gelecek ve izleyenlerin yine heyecan ve merak dolu anlar yaşamasını sağlayacak. Bitmeyen maceraları ile kahramanlarımız, Aslı, Ebru ,Hande ve Selin bakalım bu hafta neler yaşayacak ve bunları yaşarken neler giyecekler. Dizi kıyafetleri ile de beğenilen Tatlı Küçük Yalancılar da bakalım bu hafta neler olacak?

 

Tatlı Küçük Yalancılar 12. bölüm kıyafetleri arasında Aslı’nın siyah uzun kollu bluzu,siyah deri pantolonu ve siyah çantası çok şık görünüyor.Özellikle sezonda deri garnili bluzlar ve kazaklar trendleri zorlayacak. Aslı’nın kolsuz beyaz bluzu da çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında yer alan Hande kıyafetleri her hafta dikkat çeken kombinler ile bizlerle buluşuyor. hande bu hafta siyah kısa bluz ve siyah etek kombini ile siyahlar içinde görünüyor.Hande farklı bir tarz ile görüldüğü beyaz bluz ve jean pantolon kombini ile de çok hoş görünüyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar Selin kıyafetleri her hafta dikkat çeken parçalardan oluşuyor. Selin 12. bölüm kıyafetleri arasında kalın askılı siyah beyaz desenli bluz ve pantolonu ile günlük şıklıkta iken,beyaz gömlek,siyah ceket ve siyah pantolonu ve siyah çantası ile çok şık görünüyor.Ebru ise spor tarzında değişiklik yapmadan giydiği siyah elbisesi ve beyaz çantası ile çok hoş görünüyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri pek çok kişinin dikkatini çekmeye devam ederken Açelya kıyafetleri de beğenileri kazanıyor. Açelya siyah dantel elbisesi ile bu hafta da gizemler içinde olacak mı? Tatlı Küçük Yalancılar 12. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm bilgiler için galerimizi gezmelisiniz.

 

26 Eylül Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.