Tatlı Küçük Yalancılar 9. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 9. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 9. bölüm kıyafetleri

 

Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölümü ile yeni gününde sizlerle yeni sezonda buluşuyor. Yeni sezonda da devam edecek olan Tatlı Küçük Yalancılar Cumartesi akşamları Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ederken dizi kıyafetleri ise her hafta yazımızda sizlerle buluşmaya devam edecek. Yeni sezonda A’nın kim olduğunu anlamaya çalışan kızlarımız her zaman ki gibi çok şık ve güzel görünürken, erkek kahramanlarımız ise her zaman ki gibi şık görünüyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Eren kıyafetleri dikkatlerden kaçmayan kombinleri ile çok şık görünüyor. Eren mavi gömlek,lacivert kravat ve bej pantolon kombini ile çok şık görünürken; Eren kot gömlek, beyaz tişört ve siyah pantolon kombini ile şık ve spor görünüyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar Aslı kıyafetleri arasında yer alan desenli şort tulum, siyah kalın kemer ve siyah püsküllü çanta ile tamamlamış olan Aslı sezonun trendlerini yansıtıyor. Aslı jean pantolon ve yeşil siyah bluzu ile çok hoş görünüyor.Aslı çanta tercihinde yine püsküllü bir model tercih ediyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında yer alan Hande kıyafetleri her hafta özellikle gömlekleri ile büyük beğeni topluyor. Hande 9. bölüm kıyafetleri arasında pembe pantolon ve mavi gömlek ile çok şık görünüyor. Gömlek kombinlerinde şık bir diğer isim ise Selin olurken Selin 9. bölüm kıyafetleri arasında ise beyaz gömlek ve siyah pantolon ile çok şık görünüyor.

 

Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri arasında yer alan Toprak kıyafetleri erkek dizi modasına yön vermeye devam ediyor. Toprak 9. bölümde koyu mavi tişörtünü kahverengi pantolonla kombinliyor. Sizlerde  Tatlı Küçük Yalancılar  9. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 

5 Eylül  Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.