Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar her hafta izleyicisi heyecanlandırırken germeye devam ediyor. Pek çok kişiyi ekranların başında buluşturan dizi kıyafetleri ile de dikkat çekiyor. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri, takıları ve çanta modelleri dizi izleyicisinin dikkatinden kaçmıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm kıyafetleri arasında Aslı siyah tayt, turuncu büstiyer ve beyaz file bluz kombini spor şıklığı ile genç hanımlardan tam not alacaktır.Aslı gibi spor kıyafetleri tercih eden Ebru kıyafetleri de çok hoş ve şık görünüyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm Hande kıyafetleri arasında özellikle etek modelleri beğenileri toplayacak. Hande askılı mavi etek kadar siyah etek modeli de çok beğenilecek. Hande eteklerini şık gömlek,bluz ve takılarla tamamlıyor. Özellikle 7. bölüm açık mavi gömleği ile beğenileri toplayacak.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm kıyafetleri arasında Selin tarzı ile her zaman ki gibi farklı ve tarz görünmeye devam edecek. Özellikle gömlek ve pantolon kombini ile çok şık görünüyor.Selin lacivert mini şortunu çizgili bluz ile tamamlıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm dizi kıyafetleri arasında Eren tişört, gömlek ,pantolon ve yelek kombinleri ile dikkat çekerken Toprak gömlek ,tişört, pantolon ve ayakkabı modelleri ile beğenileri topluyor. Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölüm kıyafetleri ve markaları neler , detaylarda neler var; öğrenmek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

17 Ağustos Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.