Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm 27 temmuz kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm 27 temmuz kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 4. bölümde kendisi kurtaran Toprak’a yardım etmeye karar veren Selin bakalım arkadaşlarını Toprak’ın suçsuzluğuna inandırabilecek mi? Heyecan ve gerilimin son noktada olduğu Tatlı Küçük Yalancılar dizisi konusu ve oyuncuları ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm Hande kıyafetleri dikkat çeken detayları ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor. Hande kolsuz,beyaz detayları bulunan kendinden desenli mini elbisesini şık bir bileklik,minik küpeler ve siyah çanta ile tamamlıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm kıyafetleri arasında Aslı kıyafetleri de beğenileri toplamaya devam ediyor.Aslı jean gömlek ile çok şık görünürken renkli bilekliklerle kot gömleğini hareketlendiriyor. Aslı’nın çizgili beyaz düşük omuz bluzunu ve kırmızı pantolon kombini ise her zaman giyilecek şıklıkta .

Tatlı Küçük Yalancılar Ebru kıyafetleri spor ve rahat kombinlerle beğenilirken Ebru 4. bölüm kombini olarak beyaz kalın çizgili siyah pantolonunu kısa siyah bluz ve çizgili beyaz ceket ile tamamlıyor. Şık kolyesi ile kombinine hareket katıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında özellikle Eren kıyafetleri erkek dizi modasının en beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Eren gömlek,pantolon,yelek ve tişört kombinleri yakından takip ediliyor.Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar galerimizde sizleri bekliyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 27 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.