Tatlı Küçük Yalancılar 3. Bölüm Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm 20 temmuz kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm 20 temmuz kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her hafta aynı gün ve saatte izleyicisi ile buluşurken dizide giyilen kıyafetler ve markaları ise sizleri yazımızda bekliyor.  Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında Aslı, Selin, Hande ,Ebru, Açelya ve Eren kıyafetleri,markaları ve dizisponsorları ise sizleri yazımızda bekliyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm kıyafetleri arasında Aslı kıyafetleri çok beğenilecek. Özellikle Aslı beyaz bluz kombini çok şık görünüyor. Her hafta farklı bir model beyaz bluz giyen Aslı bu hafta da dantel detaylı ,uzun kollu beyaz bluzu ile çok şık. Aslı kıyafetleri arasında yer alan kırmızı pantolon ve çizgili beyaz bluz kombini ise şahane görünürken Aslı püsküllü siyah çanta çok görünüyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm Hande kıyafetleri de şık ve güzel görünüyor. Özellikle Hande siyah midi etek ,kolsuz beyaz bluz kombinini  siyah babet ve siyah çanta ile tamamlıyor. Şık takılarla bütünleyen Hande çok hoş görünüyor.hande siyah pantolonunu ise çizgili ,kolsuz beyaz bluz ile tamamlayarak çok şık görünmeye devam ediyor.

Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri arasında dizide ortaya çıkmayan Açelya kırmızı mayosunu ve kareli etek/ pareo ve bej rengi şapka ile tamamlıyor.Açelya entrikaları ile olduğu kadar kıyafetleri ile de dikkat çekiyor.

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri de çok beğeniliyor. Kendi tarzında kıyafetleri ile Selin çok şık görünüyor.Selin uzun bej trençkotu ile oldukça dikkat çekerken, çizgili çantası ile çok beğenilecek.

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm Ebru kıyafetleri her bölüm olduğu gibi spor ve şık görünüyor. Ebru kot şort, yazılı siyah tişört,beyaz ceket ve siyah çantasını beyaz ayakkabı ile tamamlıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında Eren kıyafetleri de erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Eren gömlek,pantolon,yelek  ve tişört modelleri stilinde farklılık isteyenlere hitap ediyor. Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar 20 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.