Tatlı Küçük Yalancılar 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 2. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 2. bölüm kıyafetleri

Star TV’nin iddialı yaz dizilerinden olan tatlı Küçük Yalancılar dizisi genç ve başarılı oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile ilk bölümde tüm beğenileri toplayarak en çok izlenen ve beğenilen diziler arasında yer alırken dizi kıyafetleri de yazımızda sizlerle buluştu ve dizi modası takipçileri tarafından yakından incelendi. Bu nedenle bu hafta ve her hafta Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri yazılarımızda sizlerle buluşacak.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri arasında Hande kıyafetleri çok beğenilecek. Özellikle Hande siyah elbisesi ve siyah tüllü şapkası ile çok şık ve hoş görünüyor.Ayrıca Hande’nin çizgili crop top bluzu ve pembe kapri kombini de sezonun trendlerini yansıtıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm Aslı kıyafetleri genç hanımlardan tam not alacak parçaları ile beğenileri toplayacak. Özellikle pudra pembe elbisesi,iri kolyesi ve çantası ile dikkat çekiyor. Ayrıca sarı tulumu ile kombinlediği beyaz tişört ile tarzını koruyan Aslı beyaz dantel bluzu ile de beğenilecek.

Tatlı Küçük Yalancılar Selin kıyafetleri kendi tarzını ortaya koyarken ,kısa askılı şortu ve beyaz gömlek ve beyaz ayakkabılarla tamamlarken ; Selin parti için beyaz ceket elbise tarzı farklı kıyafeti ile beğenilecek şıklıkta.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm dizi kıyafetleri arasında Ebru şık kombinleri ile yer alıyor. Ebru mavi gri elbisesi ile şık ve zarif görünürken siyah kısa bluz/büstiyeri ile kombinlediği siyah ceket  ve jean pantolonlar çok hoş görünüyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı Eren kıyafetleri ile devam ediyor. Eren 2. bölüm kıyafetleri arasında yeşil gömlek, lacivert yelek ve pantolonunu tamamladığı kravatı ile çok şık ve karizmatik görünüyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri arasında diziye 2. bölümde katılan Janset kıyafetleri ve Toprak kıyafetleri yer alıyor. Janset siyah dantel elbisesi ile ; Toprak ise siyah takım elbisesi ile dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm kıyafetleri ve markaları  ile ilgili detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

13 Temmuz Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.