Tatlı Küçük Yalancılar 1. Bölüm Kıyafetleri


Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 1. bölüm kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 1. bölüm kıyafetleri

6 Temmuz Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan  farklı ve dikkat çekici konusu ile beğenileri toplayan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen “Pretty Little Liars” dizisinden Türkçe’ye uyarlanmıştır.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde  Aslı – Bensu Soral,Selin – Büşra Develi, Hande – Melisa Şenolsun,Ebru – Dilan Çiçek Deniz, Açelya – Beste Kökdemir ve Eren – Şükrü Özyıldız tarafından canlandırılıyor ve olaylar 5 kız arkadaştan Açelya’nın kaybolmasının üstünden 1 sene geçince başlayan tuhaf olaylar zinciri ile ilgili olan konusu ise izleyicinin dikkatini çekti.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer almaya başladı bile. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde kahramanlarımın giydiği kıyafetler, ayakkabılar ve taktıkları takılar yakından takip edilecek olan dizi kıyafetlerin.Hem bayan hem de erkek dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanacak olan dizi kıyafetlerine bu haftadan sonra her hafta yazılarımızda yer vereceğiz.

 Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm kıyafetleri arasında Bensu Sorel/Aslı kıyafetleri özellikle dikkat çekti. Aslı’nın uzun desenli tunik siyah pantolon ve deri ceket kombini genç hanımların tercih edecekleri kıyafet kombinleri arasında yer alıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm dizi kıyafetlerinde Hande kıyafetleri de beğenileri topladı. Hande havalı ve bakımlı genç bir hanım olarak elbise, etek, şort ,bluz ve ceket modelleri ile beğenileri topladı. Tatlı Küçük Yalancılar  Hande’nin sarı ,mini bandaj elbisesi özellikle dikkat çeken modeli ile ilk bölümün favorileri arasında yer aldı.

Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm Selin kıyafetleri ise kendine has tarzı ve stili ile beğenileri toplayan bir diğer dizi kıyafetleri arasında yerini alırken Selin şort,ceket ve bluz kombinleri sezonun trendlerini yansıtıyor.

 Tatlı Küçük Yalancılar Ebru kıyafetleri ise daha spor, şık ama sade modelleri ile sadelikte şıklık isteyenlere hitap ediyor. Özellikle rahat pantolonları kısa bluzlarla kombinleyen Ebru yüzücü  kimliğine uygun giyiniyor.

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında en dikkat çeken dizisinin en dikkat çeken ismi olan Açelya kıyafetleri. Açelya kırmızı renk kıyafetleri ile de dikkat çekiyor.  Tatlı Küçük Yalancılar Açelya kırmızı elbise, kırmızı büstiyer  kombinleri ise çok şık.

Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm kıyafetlerine erkek dizi kıyafetlerinden Eren /Şükrü Özyıldız kıyafetleri ile devam edelim. Eren üniversitede öğretim görevlisi ve de aynı zamanda müzisyendir. Bu nedenle Eren’in iki farklı kıyafet kombini ile göreceğiz. Sizlerde Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm kıyafetleri ve tanıtım kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

6 Temmuz Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafetleri:

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir