Tatlı İntikam Kıyafetleri 9.Bölüm


Tatlı İntikam 9.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 9.bölüm kıyafetleri

Cumartesi akşamlarının sevilerek,merak ve beğeni ile  izlenen dizisi Tatlı İntikam dizi kıyafetleri ile de merakla bekleniyor. Adeta defile havasında olan tatlı İntikam dizisi kıyafet kombinleri hem bayan hem de erkek modasına yön veriyor. Özellikle Leyla Lydia Tuğutlu Pelin kıyafetleri hanımlardan tam not alıyor.

Tatlı İntikam dizi sponsorları denildiğinde ilk akla gelen Pelin kıyafetleri ve markaları oluyor. Pelin hangi marka kıyafetleri ya da tasarımcıları tercih ediyor. ayakkabıları nereden ,takıları kimin gibi sorular sıklıkla karşılaştığımız konular oluyor.

Pelin 9. bölüm kıyafetleri arasında tek omuz mavi desenli bej elbise özellikle sezonun davet ve organizasyonlarında tercih edebileceğiniz bir model ve renk olarak büyük beğeni kazanacak. Pelin kırmızı trençkot ,ekru bluz ve jean pantolon kombini de çok beğenilecek olan günlük kombinler arasında yer alıyor.

Tatlı İntikam 9. bölüm kıyafetleri arasında bayanların dikkatini çekecek olan Rüzgar siyah deri ceket,Simay siyah tulum  ve Simay açık yeşil ceket, Başak desenli mavi elbise ,siyah triko, deri ceket ,siyah dantelli taç ve takılar yer alıyor.

Tatlı İntikam kıyafetleri arasında erkek izleyenlerin yakından takip ettikleri Sinan kıyafetleri gömlek, tişört ve deri ceket modelleri ve renkleri ile beğenilirken; Bülent kıyafetleri gömlek, yelek ve pantolonları ile takip ediliyor.

Tatlı İntikam 9.Bölüm 21 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.