Tatlı İntikam Kıyafetleri 8.Bölüm


Tatlı İntikam 8.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 8.bölüm kıyafetleri

Dizi modasının yeni isimlerinden olan Tatlı İntikam dizisi 8. bölümü ile ekranlarda adeta defile etkisi yapacak olan Tatlı İntikam dizi kıyafetleri arasında düzgün fiziği ile kıyafetleri mükemmel taşıyan Leyla Lydia Tuğutlu Pelin kıyafetleri her hafta tüm dikkatleri çekiyor.

Tatlı İntikam 8. bölüm kıyafetleri arasında Pelin gri elbise özel gün ve gecelerin vazgeçilmez modelleri arasında yer alacak şıklık ve zariflikte. Pelin günlük şıklık için mükemmel kombinler yapıyor. en güzel örneğini ise sezonun trendi çizgili pantolon, mavi bluz ve siyah unun kimono ile yaptığı kombin ile göreceğiz. Pelin saç ve makyaj modeli ile de çok beğeniliyor ve hanımlardan tam not alıyor.

Tatlı İntikam dizi sponsorları arasında Başak kıyafetleri, Simay kıyafetleri ve Ceyda kıyafetleri de bayan modasına yön veren isimler arasında yer alıyor. Başak yeşil gömlek, Simay siyah elbise ve Ceyda siyah kolsuz elbise çok şık görünüyor.

Tatlı İntikam kıyafetleri denilince erkek modasını unutmamak gerekiyor. Özellikle Sinan kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor. Sinan gömlek, tişört ve pantolon kombinleri; ceket ve takım kombinleri ile birlikte beğeniliyor.

Tatlı İntikam dizisinde erkek modasını yönlendiren bir diğer isim ise Bülent oluyor. Bülent kıyafetleri kadar Tolga kıyafetleri de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Tatlı İntikam  sponsorları erkek modasında en çok ceket, gömlek,pantolon ve tişört modelleri ile sezonun erkek modasına yön veriyor.

Tatlı İntikam 8.Bölüm 14 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.