Tatlı İntikam Kıyafetleri 7.Bölüm


Tatlı İntikam 7.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 7.bölüm kıyafetleri

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam dizi modasının öncülerinden birisi olarak her afta izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Özellikle dizinin başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu Pelin kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor. Tatlı İntikam 7. bölüm kıyafetleri de adeta defile şıklığında bizlerle buluşuyor.

Tatlı İntikam kıyafetleri arasında Pelin kıyafetleri tüm dizi kıyafetleri arasında öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Pelin 7. bölüm kıyafetleri arasında tek omuz bordo elbise şık modeli ve sezonun trend rengi ile ön plana çıkıyor. Sezonda çizgili ceketler öne çıkarken Pelin çizgili ceket,kısa bluz ve pantolon kombini ile şık ve zarif görünüyor.

Tatlı İntikam sponsorları arasında kıyafetleri ile dikkat çeken bayanlar arasında Başak, Simay ve Ceyda kıyafetleri yer alıyor. Ceyda renkli elbisesi ile; Simay ise dantel elbisesi ile çok beğenilecek.

Tatlı İntikam dizisinin dikkat çeken karekteri Sinan kıyafetleri de büyük beğeni kazanan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Sinan 7.bölüm kıyafetlerinde gri ceket ve sezonun trendi olan erkeklerde de kadınlarda da sıklıkla göreceğimiz küçük desenli gömlek çok şık görünüyor.

Tatlı İntikam dizi kıyafetleri denilince erkek modasının diğer öncü isimleri ise Bülent ve Hakan oluyor. Hakan şık gömlek,pantolon ve ceket kombinleri ile dikkat çekerken; Bülent gömlekleri ile beğenileri kazanıyor. Tatlı İntikam 7. bölüm kıyafet markaları için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Tatlı İntikam 7.Bölüm 7 Mayıs Kıyafetleri:

2 Cevaplar

  1. gizem dedi ki:

    PELİNİN 7.BÖLÜMDE GİYDİĞİ MAVİ, SIRTI BAĞLAMALI CROP BLUZU NE MARKA?

  2. gizem dedi ki:

    cevap verin lütfennnnn?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.