Tatlı İntikam Kıyafetleri 4.Bölüm


Tatlı İntikam 4.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 4.bölüm kıyafetleri

Cumartesi akşamlarımıza yeni bir soluk getiren Tatlı İntikam dizisi  dizi modasına da şık kombinler ile girdi. Tatlı İntikam dizi kıyafetleri dizi izleyenlerinin olduğu kadar dizi modası severlerin, modayı yakından takip edenlerinde yakından izledikleri kıyafetler arasında yer alıyor. Pek çok kişinin severek takip ettiği Tatlı İntikam dizisinde giyilen kıyafetler pek çok farklı tarz ve stile hitap ediyor.

Tatlı İntikam 4. bölüm kıyafetleri yine Pelin ceket modelleri ile dikkatleri çekecek. dantellerden oluşan çiçekleri ile sarı ceketini bu haftanın başında da göreceğiz.Özellikle genç hanımların çok beğendiği ceketin modeli kadar rengi de sezonun favorileri arasında yer alıyor. Pelin 4. bölümde mavi beyaz desenli ceket  ile yine tarzım diyor. Tam sezonun renkleri ve ceket modeli ile çok şık görünüyor.

Tatlı İntikam Pelin kıyafetleri arasında bu hafta hanımların favorisi renkli pantolon ve yeşil deri ceket kombini olacak. Çok şık ve tarz görünüyor. İçine beyaz bluz giymesi şahane olmuş.Pelin sezonun trend renklerinden tarçını da bu hafta elbise olarak tercih ediyor. Uçuş uçuş omuzlarını açıkta bırakan elbisesi Pelin’e çok yakışmış. Pelin kıyafetleri ile olduğu kadar çanta,ayakkabı ve takı modelleri ile de çok beğeniliyor.

Tatlı İntikam kıyafetleri arasında Ceyda kıyafetleri de ön plana çıkıyor. Dizinin kötü kalpli sinsi kadını Ceyda aşkta ve savaşta her şey mübahtır düstürü ile hareket ederek 1. raundu kazandı ,bakalım şimdi neler olacak? Ceyda bu hafta ekru ceket ve küçük kareli ekru pantolonu koyu renk bluz ile tamamlamış.Ben görünümünü Ceyda da beğenmedim,parçalar tek tek güzel ama kombin olmamış.

Tatlı İntikam dizi sponsorları denilince akla gelen isimlerden birisi de erkek modasına yön veren diziminin jönü Sinan oluyor. Sinan kıyafetleri her hafta merak ve ilgi ile takip ediliyor. Sinan tişört, gömlek ve pantolon modelleri kadar bileklikleri de dikkatleri çekiyor. Tatlı İntikam dizisinde Başak,Tolga, Simay ve Süheyla kıyafetleri de beğenileri kazanıyor ve galerimizde sizlerle buluşuyor.

Tatlı İntikam 4.Bölüm 16 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.