Tatlı İntikam Kıyafetleri 3.Bölüm


Tatlı İntikam3.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 3.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam dizisi 3. bölüm ile birlikte dizi modasında adından daha çok söz ettirecek. Tatlı İntikam kıyafetleri kadar Tatlı intikam takıları, ayakkabıları ve çantaları izleyenlerin dikkatini çekiyor ve izleyenlerden tam not alıyor.

 

Tatlı İntikam 3.bölüm kıyafetleri bayanları etkilediği kadar bayları da etkileyecek olan kombinlerden oluşuyor. Erkek modasına yön verecek olan Sinan (Tankut) kıyafetleri kadar Tolga kıyafetleri de beğenileri kazanıyor.

 

Tatlı İntikam Leyla Lydia Tuğutlu Pelin kıyafetleri tanıtım bölümleri ile birlikte beğenileri kazanan dizi kıyafetleri arasında yer aldı. Pelin şık giyinen ve tarzı olan bir genç hanım olarak yakından takip ediliyor.Bir prenses gibi yetiştirilen pelin bir anda kendini restoranda çalışan her işe koşturan biri olarak buluyor ve bu duruma dayanmak için elinden geleni yapıyor. Bakalım bu intikam oyunu nasıl devam edecek?

 

Tatlı İntikam sponsorları arasında en çok aranan ve merak edilen Pelin Kıyafet markaları oluyor. Pelin kıyafet ve takı markları galerimizde açıklanıyor.  her durum ve şartta şık ve tarz görünen pelin 3.bölümde de çok şık görünüyor. Pelin sarı ceket, üzerinde ki soft renklerde dantel motiflerden oluşan detayla pelin tarzını vurguluyor.

 

Pelin kıyafetleri arasında kıyafetler kadar takı modelleri de dikkat çekiyor.Pelin 3. bölüm küpe modeli ve kolye modeli çok şık ve zarif tasarımlar.Ayrıca Pelin fuşya clutch çanta modeli ve rengi sezonda çok trend olacak.

 

Tatlı İntikam dizi kıyafetleri arasında Sinan kıyafetleri her hafta dikkatleri çekiyor. Sinan uzun kollu tişört, siyah deri ceket ve kot pantolon kombini ile etkileyici görünmeyi başarıyor. Tolga kıyafetleri şık görünmeyi tercih eden beylere hitap ediyor. her zaman derili toplu ve temiz görünüyor.

 

Tatlı İntikam dizisi kıyafetleri arasında Ceyda kıyafetleri, Simay kıyafetleri ve  Başak kıyafetleri ise bayan modasını etkileyen kıyafetler arasında yer alıyor. Pek çok farklı tarz ve stil sizlerle Tatlı İntikam 3. bölüm kıyafetleri ve markaları ile galerimizde buluşuyor.

 

Tatlı İntikam 3.Bölüm 9 Nisan Kıyafetleri :

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.