Tatlı İntikam Kıyafetleri 22.Bölüm

Tatlı İntikam 22.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 22.bölüm kıyafetleri

Bayram tatili ile  birlikte dizilerde yayınlarına ara verdiler ve izleyenleri ile Cumartesi akşamı buluşacak olan dizi Tatlı İnkikam bomba gibi bir bölüm ile bizleri bekliyor. Tatlı İntikam kıyafetleri göz alıcı düğün elbiseleri ve düğün denildiğinde ilk akla gelen gelinlik modeli ile okuyucumuzla buluşuyor. Başak gelinlik çok şık ve sezonun gelin adaylarına ilham verecek, küçük şapka ,örgülü saçları , inci kolyesi ve renkli gelin çiçeği ile balık etek straplez gelinliğini tamamlayan Başak çok hoş görünüyor.

Tatlı İntikam 22. bölüm kıyafetleri arasında düğün elbiseleri çok beğenilecek ,izleyenlere davet ve organizasyonlar için fikir verecektir. Pelin farklı tarz pudra elbisesi ile görünürken, Simay göbek dekolteli,yırtmaçlı mercan rengi elbise ile çok hoş görünüyor. Safiye pullu parıltılı bej pudra elbisesi ile düğünde yerini alıyor. Süheyla her zaman ki gibi asil ve şık görünüyor ve siyah elbise tercih ediyor.

Tatlı İntikam yeni sezon tanıtım kıyafetleri de çok şık ve izleyenlerden tam not alıyor. Hanımlar güzelliklerini kıyafetleri ile bütünlerden beyler yakışıklı görünümlerini takım ve smokinlerle daha çekici kılmışlar. Leyla Lydia Tuğutlu /Pelin balık etek dantel detaylı bordo elbise tercih ederken, Simay açık mavi bir elbise ve Başak ise beyaz tulum tercih ediyor.

Tatlı İntikam 22.Bölüm 17 Eylül Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.