Tatlı İntikam Kıyafetleri 2.Bölüm


Tatlı İntikam 2.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 2.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam dizisi 2. bölümü ile ekranlarda izleyenleri ile buluşurken dizide giyilen şık kıyafetlerde galerimizde sizlerle buluşuyor. Özellikle Leyla Lydia Tuğutlu’nun canlandırdığı Pelin kıyafetleri çok dikkat çekiyor. Tatlı İntikam kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yerini aldı.

 

Tatlı İntikam 2. bölüm kıyafetleri Pelin kombinleri ile devam ediyor.  Pelin su yeşili bluz, beyaz pantolon ve kum beji ceket ile çok şık ve tarz görünüyor.Pelin beyaz elbise modeli ise çok şık ve zarif görünüyor.

 

Tatlı İntikam Pelin çizgili bluzu sezonun trendleri arasında yer alırken , Pelin toz pembe elbise ve beyaz ceket kombini ve kombin ile kullandığı çantası ile çok şık ve güzel görünüyor. Pelin beyaz tişört ve jean pantolon kombini ile ise sade şıklık içinde. Giydikleri kadar kullandığı mobilyalarda çok beğenilen Pelin makyaj masası Duayen Mobilya markasına ait.

 

Tatlı İntikam kıyafetleri arasında Sinan tişört, gömlek ve ceket modellerini çok şık pantolonlar ile kombinliyor. Sinan ile Pelin arasında neler olacak bilemeyiz ama sonunda iyi bir çift olacakları kesin. Ceyda ise çiftimizin arasını bozmaya çalışacak olan kötü ama şık karekter olarak bizlerle buluşuyor.

 

Tatlı İntikam dizi sponsorları izleyenlerin merakını çekerken Simay kıyafetleri ve Başak kıyafetleri dizi modası takipçilerinden tam not almaya başladı. Simay ,Başak,Pelin,Ceyda,Süheyla ve Sinan kıyafetleri Tatlı İntikam 2. bölüm kıyafetleri ve markaları ile sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

Tatlı İntikam 2.Bölüm 2 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.