Tatlı İntikam Kıyafetleri 13.Bölüm


Tatlı İntikam 13. bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 13. bölüm kıyafetleri

Cumartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Tatlı İntikam kıyafetleri ile de yakından takip ediliyor. Özellikle Pelin kıyafetleri, takıları,çanta,ayakkabı ve aksesuar modelleri ve markaları merakla bekleniyor. Dizi modasına yön veren Tatlı intikam dizisinde giyilen kıyafetler bayların ve bayanların stilinde rol oynuyor.

Tatlı İntikam 13. bölüm kıyafetleri arasında Pelin sarı elbise çok şık ve zarif görünüyor. Yaz davetlerinin vazgeçilmez modelleri arasında yer alacak olan sarı dantel elbise özellikle dar omuzlu hanımların rahatlıkla tercih edebileceği bir model.Pelin nar çiçeği elbise ve desenli çanta uyumu ise şahane bir görünüm veriyor. Pelin sadece özel gün ve gece kıyafetleri ile değil spor kombinleri ile de tarzını sürdürüyor. Sahilde önü desenli gri tişört, renkli ceket ve lacivert taytını beyaz ayakkabı ile tamamlıyor.

Tatlı İntikam dizi kıyafetleri bayan modasına yön vermekle kalmıyor. Erkek modasına da yön veriyor. Özellikle Sinan kıyafetleri çok yakından  ve beğeni ile takip ediliyor. Sinan gri gömlek ve pantolon kombini kadar , koyu gri takım, mavi tişört ,gri şort ve siyah spor ayakkabı da çok beğenilecek.

Tatlı İntikam 13.Bölüm 18 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.