Tatlı İntikam Kıyafetleri 12.Bölüm


Tatlı İntikam 12. bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 12. bölüm kıyafetleri

Diziler denilince ilk akla gelen konuların başında dizi kıyafetleri ve kıyafet markaları geliyor. Kişilerin tarzlarını tamamlamada en önemli yardımcılardan birisi olan dizi modası Tatlı İntikam kıyafetleri ile oldukça yararlı oluyor.

Tatlı İntikam sponsorları denildiğinde akla Pelin kıyafetleri,ayakkabı,çanta ve takı model ve markaları geliyor. pelin pembe bluz,beyaz pantolon ve desenli ceket kombini mor taşlı kolye ve yüzük ile tamamlıyor. mahkeme için ise bej elbise,siyah ceket,ayakkabı ve çanta tercih ediyor.

Tatlı İntikam 12. bölüm kıyafetleri arasında Sinan gri ceket,siyah pantolon ve beyaz gömlek kombini çok şık görünüyor. Sinan mavi gömlek ve lacivert pantolon ile her zaman ki tarzını yansıtıyor. Sinan’ın olmazsa olmazı siyah bileklikler ise dikkatlerden kaçmıyor.

Tatlı İntikam kıyafetleri arasında Başak kıyafetleri de çok beğeniliyor. Farklı tarz elbiseleri ile özellikle dikkat çeken Başak 12. bölümde giydiği ekru elbise ile çok şık görünüyor. Simay kıyafetleri Simay gibi zarif duruyor. Simay lacivert etek ve denli bluz ile çok hoş görünenlerden birisi.

Tatlı İntikam dizi sponsorları arasında Rüzgar kıyafetleri de dikkatlerden kaçmıyor. Rüzgar siyah elbise ve kolye kombini kadar ,salopet yeşil pantolon ve beyaz tişört kombini de çok hoş görünüyor. Ceyda beyaz bluzunu siyah pantolon ve ceket ile tamamlıyor.

Tatlı İntikam 12.Bölüm 11 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.