Tatlı İntikam Kıyafetleri 11.Bölüm


Tatlı İntikam 11.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 11.bölüm kıyafetleri

Cumartesi akşamları geldiğinde heyecan , romantizm ve eğlence Tatlı İntikam dizisi ile birlikte bizlerle buluşuyor. Tatlı İntikam dizi kıyafetleri ise modanın kalbini tutan kombinleri ile izleyenlerin ve dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanıyor.

Tatlı İntikam 11. bölüm kıyafetleri günlük şıklık kadar gece şıklığını da bizlerle buluşturuyor. Güzeller güzeli Pelin kıyafetleri kadar Başak, Simay,Ceyda, Rüzgar kıyafetleri de bayan modasına yön veren diğer kombinleri oluşturuyor. Bunun yanında erkek modasının kalbini ise Sinan kıyafetleri ve Bülent kıyafetleri tutmaya devam ediyor.

Tatlı İntikam sponsorları arasında Pelin kıyafet markaları en çok merak edilen ve takip edilenler arasında yer alıyor. Pelin saks mavisi pantolon yelek takım siyah bluz,mavi bantlı ayakkabı ve desenli beyaz çanta ile çok şık görünüyor. Pelin gece şıklığında ise açık gri uzun ince askılı elbisesini renkli portföy çanta ve vücut takısı ile tamamlayarak tarzım demeye devam ediyor.

Tatlı İntikam kıyafetleri arasında Başak kıyafetleri pek çok hanımın dikkatinden kaçmıyor. Başak desenli elbiseleri, şık bluz pantolon kombinleri kadar aksesuar modelleri ile de beğenileri kazanıyor. Bununla beraber Simay kıyafetleri zarif ve sade görünümleri ile hanımların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Simay mercan rengi şort tulum çok hoş görünüyor.

Tatlı İntikam dizi sponsorları erkek modasının da öncüleri arasında olan Sinan kıyafetleri ile beğenileri kazanıyor. Sinan gömlek model ve renkleri sezonda beylerin tercihleri arasında yer alıyor. Bülent kıyafetleri arasında yer alan ve sezonun trendlerini oluşturan küçük desenli gömlekler bu sezonun baylar ve bayanlar için olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Tatlı İntikam 11.Bölüm 4 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.