Tatlı İntikam Kıyafetleri 10.Bölüm


Tatlı İntikam 10.bölüm kıyafetleri

Tatlı İntikam 10.bölüm kıyafetleri

Eğlenceli ,romantik ve adeta bir defile tadında yeni bölümü ile Tatlı İntikam 28 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlarda ki yerini alırken, Tatlı İntikam 10.bölüm kıyafetleri yazımızın sonundaki galerimizde yerini alıyor.

Tatlı İntikam kıyafetleri arasında Pelin kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor. Muhteşem fiziği şahane kombinlerle birleşince izlenilesi bir görüntü bizlerle buluşuyor.

Pelin 9. bölüm sonunda giydiği sezonun hit parçaları arasında yer alacak olan tek omuz,pileli mavi desenli bej elbise ile izleyenlerden tam not aldı. Saç modeli ve takı seçimi de şahane olan Pelin sezonun davetleri için sizlere ipucu vermiş oldu. Tatlı İntikam  Pelin kıyafetleri arasında bu hafta da kahverengi süet etek ,ekru bluz siyah ayakkabı ve clutch çanta kombini çok şık ve tarz görünüyor.

Tatlı İntikam dizi kıyafetleri arasında Sinan kıyafetleri ise erkek modasının en büyük öncüleri arasında yer alıyor. Sinan mavi lacivert tişört izleyenlerden tam not alırken,Sinan bileklik her zaman dikkat  çekiyor. Sinan gri ceketli takım modeli ise çok şık görünüyor.

Tatlı İntikam sponsorları arasında Simay kıyafetleri, Başak kıyafetleri ,Rüzgar kıyafetleri ve Bülent kıyafetleri de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. sezonun trendleri arasında yer alan küçük desenli gömlekleri tercih eden Bülent mavi desenli gömlek ile şık görünüyor.

Tatlı İntikam 10.Bölüm 28 Mayıs Kıyafetleri:

3 Cevaplar

  1. Aylin dedi ki:

    10. bölümde Pelin’in giydiği lacivert rengindeki kimononun markasını da ekleyebilir misiniz? Kot pantalonla birlikte kullandığı, Simay’ın evindeyken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.