Siyah İnci 20.Bölüm Final Kıyafetleri


Siyah İnci final kıyafetleri

Star Tv ekranlarında izleyenleri ile her hafta heyecanla buluşan ve yakından takip edilen Siyah İnci dizisi 20.bölümü ile izleyenlere veda ederek final yapıyor. pek çok kişi dizinin final yapması ile birlikte hayal kırıklığı yaşarken dizi modası takipçileri de şık kıyafetleri artık göremeyecekleri için üzülüyorlar. Siyah İnci final kıyafetleri yazımızın devamında yer alan ve sürekli güncellenen foto galerimizde siz takipçilerimizle buluşmaya devam ediyor.

Siyah İnci kıyafetleri arasında final bölümünde de Hazal kıyafetleri en çok beğenilen kombinleri giymeye devam ediyor. Özellikle 19.bölümün son sahnesinde giydiği ve 20.bölümde de göreceğimiz siyah etek ,siyah ceket ve siyah çizme kombini beğenileri kazanmaya devam ediyor.

Siyah İnci dizi kıyafetleri denildiğinde Kenan kıyafetleri de her hafta yakından takip ediliyor. Kenan yeşil kaban ve beyaz kazak kadar, Kenan deri ceket, Kenan şal, Kenan kürklü siyah deri mont, Kenan triko ve Kenan pantolon modelleri bu hafta da beğenileri kazanacak.

Siyah İnci 20.Bölüm Final 15 Şubat Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.